Atribuită
Anunț de participare
Acord cadru de furnizare motorina vrac pentru subunitatile D.S. Mures
- Număr anunț
- CN1036384
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- ALMATAR TRANS SRL (CUI 13573930)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 662.500 RON
- Valoare atribuită
- 1.283.940 RON
- Data publicării
- 31.10.2021 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1072370
- Termen limită
- 06.12.2021 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 213-560948
- Documentație de atribuire
- DF1129054
Documente
Documentația de atribuire
- caiet sarcini E590.PDF.p7s
- FisaDate_DF1129054.pdf
- Formulare.docx.p7s
- model A.C. motorina vrac.doc.p7s
- model C.S. motorina vrac.doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ALMATAR TRANS SRL CUI RO 13573930
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL CUI RO 12751583
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ROMTANK SRL CUI 24692812
Valoare atribuită
1.283.940 RON
din 662.500 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro