Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 25,6% sub estimat
Echipament sportiv specific
- Număr anunț
- SCN1096198
- Autoritate contractantă
- CLUBUL SPORTIV MUNICIPAL BUCURESTI (CUI 22389856)
- Furnizor / câștigător
- FRATELLI SPORTS SRL (CUI 25068338)
- Cod CPV
- 18000000-9 · Imbracaminte, incaltaminte, articole de voiaj si accesorii (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.750 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON 25,6% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2021 16:17
- Anunț de atribuire
- SCNA1064305
- Termen limită
- 08.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1129385
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FRATELLI SPORTS SRL CUI RO25068338
Valoare atribuită
8.000 RON
din 10.750 RON estimat
25,6%
Adjudecat la 74,4% din estimat · economie 2.750 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.