Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,0% sub estimat
Proiectare si executie lucrari pentru obiectivul de investitie „CONSTRUIRE PIATA AGROALIMENTARA, SPATII COMERCIALE SI TOALETE PUBLICE IN ORASUL LIVADA, JUDETUL SATU MARE”
- Număr anunț
- SCN1096190
- Autoritate contractantă
- Oras Livada (CUI 3896852)
- Furnizor / câștigător
- ELECTRO GAVRĂU SRL (CUI 29987750)
- Cod CPV
- 45210000-2 · Lucrari de constructii de cladiri (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.555.040 RON
- Valoare atribuită
- 1.523.870,96 RON 2,0% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2021 15:52
- Anunț de atribuire
- SCNA1063592
- Termen limită
- 17.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1129306
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
ELECTRO GAVRĂU SRL CUI RO29987750
Valoare atribuită
1.523.870,96 RON
din 1.555.040 RON estimat
2,0%
Adjudecat la 98,0% din estimat · economie 31.169,04 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.