Anulată Anunț de participare

Servicii de integrare sistematica in sistemul integrat de cadastru si carte funciara, prin Programul National de Cadastru si Carte Funciara, a imobilelor situate in sectoarele nr.55 si 59 al UAT Zarnesti, contract de finantare nr.7962 din 02/09/2021.

Număr anunț
SCN1096179
Autoritate contractantă
Orasul Zarnesti (Primaria Orasului Zarnesti) (CUI 4646897)
Cod CPV
71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
134.454 RON
Valoare finală
0 RON
Data publicării
01.11.2021 15:32
Anunț de atribuire
SCNA1062831
Termen limită
15.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129265

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 134.454 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 : Realizarea serviciilor de integrare sistematica pentru Secto… 78.918 RON Anulat
2 : Realizarea serviciilor de integrare sistematica pentru Sector… 55.536 RON Anulat

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.