Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 20,1% sub estimat
Serviciul de intretinere si verificare periodica a analizoarelor fixe de punct de roua al apei si hidrocarburilor
- Număr anunț
- SCN1096143
- Autoritate contractantă
- SNGN ROMGAZ SA-FILIALA DE INMAGAZINARE GAZE NATURALE DEPOGAZ PLOIESTI SRL (CUI RO34915261)
- Furnizor / câștigător
- SMARTECH CONSULT SRL (CUI 13991177)
- Cod CPV
- 50411000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a aparatelor de masurare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.000 RON
- Valoare atribuită
- 319.504 RON 20,1% sub estimat
- Data publicării
- 01.11.2021 10:09
- Anunț de atribuire
- SCNA1064261
- Termen limită
- 22.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1129013
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1129013.pdf
- FORMULARE.doc.p7s
- MODEL CONTRACT.docx.p7s
- Propunere Financiara_Servicii Mentenanta echipamente LOT 1 - Condumax.xlsx.p7s
- Propunere Financiara_Servicii Mentenanta echipamente LOT 2 - Aurora.xlsx.p7s
- Propunere Tehnica_Servicii Mentenanta mp_mc_Centralizator LOT 1 - CondumaxII..xlsx.p7s
- Propunere Tehnica_Servicii Mentenanta mp_mc_Centralizator LOT 2 - Aurora GE +Congprima2M..xlsx.p7s
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
SMARTECH CONSULT SRL CUI RO 13991177
Valoare atribuită
319.504 RON
din 400.000 RON estimat
20,1%
Adjudecat la 79,9% din estimat · economie 80.496 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.