Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 40,0% sub estimat

SERVICII DE PROIECTARE SI ASISTENTA TEHNICA PENTRU EXECUTIA LUCRARILOR DE CONSTRUCTII SI INSTALATII , NECESARE IN VEDEREA OBTINERII AUTORIZATIEI ISU DE SECURITATE LA INCENDIU

Număr anunț
SCN1096142
Autoritate contractantă
TEATRUL TOMA CARAGIU PLOIESTI (CUI 2843078)
Furnizor / câștigător
INACO LEGAL SRL (CUI 26804696)
Cod CPV
71220000-6 · Servicii de proiectare arhitecturala (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
189.075,63 RON
Valoare atribuită
113.440 RON 40,0% sub estimat
Data publicării
01.11.2021 10:02
Anunț de atribuire
SCNA1062278
Termen limită
12.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129222

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
INACO LEGAL SRL CUI RO 26804696
Subcontractanți 1
ELECTRIC WIRE CUI 35288900

Valoare atribuită

113.440 RON

din 189.075,63 RON estimat 40,0%

Adjudecat la 60,0% din estimat · economie 75.635,63 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.