Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 49,3% sub estimat

Lucrări de execuție pentru devierea rețelelor de iluminat public și relocarea stâlpilor afectați de lucrările de construire a obiectivului "Accesibilizarea prin degajarea traficului a zonei comerciale Theodor Pallady"

Număr anunț
SCN1096134
Autoritate contractantă
SECTOR 3 (PRIMARIA SECTOR 3 BUCURESTI) (CUI 4420465)
Furnizor / câștigător
CRISTALIN PROJECT MANAGEMENT S.R.L. (CUI 25028465)
Cod CPV
45231400-9 · Lucrari de constructii de linii electrice (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.996.983,52 RON
Valoare atribuită
1.011.592,98 RON 49,3% sub estimat
Data publicării
01.11.2021 09:45
Anunț de atribuire
SCNA1067185
Termen limită
17.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129029

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 6 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 3 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.011.592,98 RON

din 1.996.983,52 RON estimat 49,3%

Adjudecat la 50,7% din estimat · economie 985.390,54 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.