Atribuită
Anunț de participare
SERVICII DE INFORMARE/ DOCUMENTARE ONLINE PLATFORMA CLINICAL KEY (ACCES BAZA DE DATE)
- Număr anunț
- SCN1096285
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA DE MEDICINA SI FARMACIE "GRIGORE T.POPA" DIN IASI (CUI 4701100)
- Furnizor / câștigător
- GEMINI INFORMATION TECHNOLOGIES SRL (CUI 38305118)
- Cod CPV
- 72320000-4 · Servicii de baze de date (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 374.000 RON
- Valoare atribuită
- 374.000 RON
- Data publicării
- 02.11.2021 17:25
- Anunț de atribuire
- SCNA1063969
- Termen limită
- 22.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1129182
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
GEMINI INFORMATION TECHNOLOGIES SRL CUI 38305118
Valoare atribuită
374.000 RON
din 374.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro