Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 29,8% sub estimat
Mentenanta climatizare Sediul Romgaz, Vila Bazna, Telecomunicatii, T.I., UPC, D.R.Bazna, Muzeul Gazelor, Piscina Muzeu
- Număr anunț
- SCN1096268
- Autoritate contractantă
- Societatea Nationala de Gaze Naturale Romgaz S.A. (CUI RO14056826)
- Furnizor / câștigător
- INTERFRIG SERVICE SRL (CUI 16324020)
- Cod CPV
- 50730000-1 · Servicii de reparare si de intretinere a grupurilor de refrigerare (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 400.000 RON
- Valoare atribuită
- 280.984 RON 29,8% sub estimat
- Data publicării
- 02.11.2021 15:42
- Anunț de atribuire
- SCNA1063492
- Termen limită
- 15.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1129485
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INTERFRIG SERVICE SRL CUI RO 16324020
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UTI CONSTRUCTION AND FACILITY MANAGEMENT S.A. CUI 18165761
Valoare atribuită
280.984 RON
din 400.000 RON estimat
29,8%
Adjudecat la 70,2% din estimat · economie 119.016 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.