Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 14,1% sub estimat

REACTIVI

Număr anunț
CN1042599
Autoritate contractantă
SPITALUL ORASENESC MIZIL (CUI 2844561)
Cod CPV
33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.338.127,50 RON
Valoare atribuită
1.149.510,34 RON 14,1% sub estimat
Data publicării
14.05.2022 11:00
Anunț de atribuire
CAN1083629
Termen limită
10.06.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 095-261662
Documentație de atribuire
DF1146799

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 15 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 12 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

1.149.510,34 RON

din 1.338.127,50 RON estimat 14,1%

Adjudecat la 85,9% din estimat · economie 188.617,16 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.