Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 22,9% sub estimat

"Asfaltare drumuri de interes local in Comuna Gradistea, Judetul Valcea"

Număr anunț
SCN1096241
Autoritate contractantă
COMUNA GRADISTEA (PRIMARIA GRADISTEA) (CUI 2541320)
Furnizor / câștigător
CAZICOM SRL (CUI 7545803)
Cod CPV
45233140-2 · Lucrari de drumuri (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.630.160,37 RON
Valoare atribuită
2.028.836,91 RON 22,9% sub estimat
Data publicării
02.11.2021 09:30
Anunț de atribuire
SCNA1065602
Termen limită
26.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129276

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CAZICOM SRL CUI RO 7545803
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
DOMARCONS SRL CUI RO 5470895
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.028.836,91 RON

din 2.630.160,37 RON estimat 22,9%

Adjudecat la 77,1% din estimat · economie 601.323,46 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.