Atribuită Anunț de participare

Contract de lucrări Cablare structurată date/voce cazarma 3474

Număr anunț
SCN1096382
Autoritate contractantă
UM 02499 BUCURESTI (CUI 5129783)
Furnizor / câștigător
ROMTEST ELECTRONIC SRL (CUI 403283)
Cod CPV
45232300-5 · Lucrari de constructii de linii telefonice si de comunicatii si lucrari auxiliare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
546.218,49 RON
Valoare atribuită
599.485,50 RON
Data publicării
03.11.2021 20:41
Anunț de atribuire
SCNA1064167
Termen limită
22.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129543

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

599.485,50 RON

din 546.218,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.