Atribuită
Anunț de participare
ACORD CADRU DE FURNIZARE PIESE DE SCHIMB AUTO, ECHIPAMENTE SI SUBANSAMBLURI NOI, PENTRU AUTOBUZE MARCA BMC 32 SLF : - LOTUL 1 - Piese si accesorii pentru motor, ambreiaj, cutii de viteze si transmisie - LOTUL 2 - Piese si accesorii pentru caroserii, frane, directie, suspensie si echipament electric.
- Număr anunț
- CN1042666
- Autoritate contractantă
- R.A.T.SRL (CUI RO2315129)
- Cod CPV
- 34300000-0 · Piese si accesorii pentru vehicule si pentru motoare de vehicule (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.582.000 RON
- Valoare atribuită
- 1.723.467,77 RON
- Data publicării
- 15.05.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1083049
- Termen limită
- 20.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 096-266639
- Documentație de atribuire
- DF1147038
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
TRANS SERVICE COMPANY S.R.L. CUI 13746607
Valoare atribuită
1.723.467,77 RON
din 1.582.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro