Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 36,7% sub estimat
Prestari servicii curatenie birouri DS BOTOSANI
- Număr anunț
- CN1042645
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Furnizor / câștigător
- DEZINFER SERVICE S.R.L. (CUI 25493923)
- Cod CPV
- 90919200-4 · Servicii de curatare a birourilor (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 271.332 RON
- Valoare atribuită
- 171.655,08 RON 36,7% sub estimat
- Data publicării
- 13.05.2022 08:41
- Anunț de atribuire
- CAN1095401
- Termen limită
- 17.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1146998
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 6 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DEZINFER SERVICE S.R.L. CUI RO 25493923
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SITFINCONT SRL CUI RO 22047900
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
K1 TOT SRL CUI 32677449
Valoare atribuită
171.655,08 RON
din 271.332 RON estimat
36,7%
Adjudecat la 63,3% din estimat · economie 99.676,92 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.