Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 18,9% sub estimat
Achizitie aparatura medicala
- Număr anunț
- CN1042638
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA BRAILA (CUI 4342863)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 10.319.327,66 RON
- Valoare atribuită
- 8.366.897,36 RON 18,9% sub estimat
- Data publicării
- 15.05.2022 11:00
- Anunț de atribuire
- CAN1103217
- Termen limită
- 20.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 096-264513
- Documentație de atribuire
- DF1146927
Documente
Documentația de atribuire
- caiet de sarcini echimapente medicale 2022-semnat.pdf
- FisaDate_DF1146927.pdf
- model acord cadru,contract subsecvent , formulare.doc.p7s
DUAE
Loturi (16)
Adjudecat: 8.366.897,36 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | Bronhofibroscop | — | KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA | 200.931,36 RON |
| 2 | Aparat de dezinfectie aeromicroflora | — | Medist | 262.380 RON |
| 3 | Pat de terapie intensiva cu sistem de transfer al pacientului | — | HELLIMED | 1.175.000 RON |
| 4 | Platforma chirurgicala destinata procedurilor chirurgicale lapa… | — | MEDTRONIC ROMANIA | 1.030.725 RON |
| 5 | Pat cantar | — | NOVA TECH MED | 500.796 RON |
| 6 | Targa ATI hidraulica cu suport butelie de oxigen, stativ perfuz… | — | HELLIMED | 800.000 RON |
| 7 | Placa transfer pacienti | — | DACORUM GRUP | 42.900 RON |
| 8 | Etuva termostat | — | Anulat | — |
| 9 | Injectomat | — | LUAN VISION | 550.000 RON |
| 10 | Analizor automat de biochimie | — | BIVARIA GRUP S.R.L. | 131.600 RON |
| 11 | Analizot automat de hematologie 5 DIFF | — | BIVARIA GRUP S.R.L. | 149.460 RON |
| 12 | Pat spital cu saltea, roti si bare anticadere, masa rabatabila,… | — | OVAVINCI | 2.949.000 RON |
| 13 | Hota pentru PCR | — | A.M.S. 2000 TRADING IMPEX | 19.600 RON |
| 14 | Aparat de prelevare microorganisme microbiene din aer | — | Anulat | — |
| 15 | Aparat incalzire si racire externa a pacientului | — | LIAMED | 302.505 RON |
| 16 | Statie centrala de monitorizare compatibila cu monitoarele din … | — | LIAMED | 252.000 RON |
Participanți · 27 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
A.M.S. 2000 TRADING IMPEX SRL CUI RO 9603757
Oferta 2
Câștigător Individuala
Ofertant lider
MEDIST S.R.L. CUI RO 6705884
Oferta 3
Câștigător Individuala
Ofertant lider
DACORUM GRUP SRL CUI RO 11609301
Valoare atribuită
8.366.897,36 RON
din 10.319.327,66 RON estimat
18,9%
Adjudecat la 81,1% din estimat · economie 1.952.430,30 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.