Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 49,5% sub estimat

Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public: LOT1_ Racordarea utilizatorilor la reteaua de interes public, zona Sucursala Focsani, conform ATR aferente Centralizatorului cu nr.92870/19.10.2021 LOT2_ Racordarea utilizatorilor la reteaua electrica de interes public, zona Sucursala Targoviste, conform ATR aferente Centralizatorului cu nr.92059/18.10.2021

Număr anunț
SCN1096315
Autoritate contractantă
DISTRIBUȚIE ENERGIE ELECTRICĂ ROMANIA S.A. (CUI RO14476722)
Furnizor / câștigător
GILEON INST-EL SRL (CUI 15434059)
Cod CPV
45315600-4 · Instalatii de joasa tensiune (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
278.306,68 RON
Valoare atribuită
140.463,99 RON 49,5% sub estimat
Data publicării
03.11.2021 09:43
Anunț de atribuire
SCNA1066669
Termen limită
23.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129431

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
GILEON INST-EL SRL CUI RO 15434059
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
PROELRO-EG SRL CUI RO 24655792

Valoare atribuită

140.463,99 RON

din 278.306,68 RON estimat 49,5%

Adjudecat la 50,5% din estimat · economie 137.842,69 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.