Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 13,3% sub estimat

SISTEM DE SUPRAVEGHERE SI INREGISTRARE VIDEO

Număr anunț
SCN1096463
Autoritate contractantă
Inspectoratul de Politie Judetean Prahova (CUI 2844960)
Furnizor / câștigător
ICCO-SYSTEMS SRL (CUI 4522937)
Cod CPV
32235000-9 · Sistem de supraveghere cu circuit inchis (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
220.500 RON
Valoare atribuită
191.256,45 RON 13,3% sub estimat
Data publicării
04.11.2021 16:00
Anunț de atribuire
SCNA1063282
Termen limită
16.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129704

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 5 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
ICCO-SYSTEMS SRL CUI RO4522937
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
Încă 2 oferte

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

191.256,45 RON

din 220.500 RON estimat 13,3%

Adjudecat la 86,7% din estimat · economie 29.243,55 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.