Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,1% sub estimat

Achiziție tractor cu încărcător frontal și cupă

Număr anunț
SCN1096431
Autoritate contractantă
ORASUL IERNUT (CUI 5584644)
Furnizor / câștigător
IRUM SA (CUI 1235170)
Cod CPV
16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
215.126 RON
Valoare atribuită
215.000 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
04.11.2021 10:45
Anunț de atribuire
SCNA1063688
Termen limită
15.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129534

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
IRUM SA CUI 1235170

Valoare atribuită

215.000 RON

din 215.126 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 126 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.