Atribuită
Anunț de participare
ECHIPAMENT COMPLET CHIRURGIE ENDOSCOPICA ORL
- Număr anunț
- SCN1096425
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC CAI FERATE IASI (CUI 4981239)
- Furnizor / câștigător
- KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL (CUI 22505268)
- Cod CPV
- 33168100-6 · Endoscoape (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 181.512,60 RON
- Valoare atribuită
- 181.512,60 RON
- Data publicării
- 04.11.2021 10:18
- Anunț de atribuire
- SCNA1062109
- Termen limită
- 15.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1129630
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
181.512,60 RON
din 181.512,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro