Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 31,4% sub estimat

Furnizare echipamente în cadrul proiectului „ACHIZIȚIA DE ECHIPAMENTE MOBILE IT PENTRU UZ ȘCOLAR”, cod SMIS 144524.

Număr anunț
SCN1096423
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA POPRICANI (CUI 17130560)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
Cod CPV
30213200-7 · Tablet PC (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
353.557,70 RON
Valoare atribuită
242.371,72 RON 31,4% sub estimat
Data publicării
04.11.2021 10:15
Anunț de atribuire
SCNA1065328
Termen limită
15.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129559

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (3)

Estimat: 353.557,70 RON Adjudecat: 242.371,72 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Lotul I Furnizare tablete pentru uz școlar cu acces la internet… 26.595,17 RON S.C. ELSACO SOLUTIONS SRL S.R.L. 25.707,50 RON ↓3,3%
2 Lotul II Furnizare echipamente/dispozitive electronice, sistem … 307.066,88 RON CHROME COMPUTERS S.R.L. 216.664,22 RON ↓29,4%
3 Lotul III Furnizare echipamente/dispozitive electronice necesar… 19.895,65 RON Anulat

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086

Valoare atribuită

242.371,72 RON

din 353.557,70 RON estimat 31,4%

Adjudecat la 68,6% din estimat · economie 111.185,98 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.