Atribuită Anunț de participare

Furnizare componente uniforma de reprezentare si lucru - articole de incaltaminte si curele D.S. Prahova

Număr anunț
CN1036546
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
PIETA SRL (CUI 6582480)
Cod CPV
18800000-7 · Articole de incaltaminte (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
547.260 RON
Valoare atribuită
547.180 RON
Data publicării
04.11.2021 09:26
Anunț de atribuire
CAN1069148
Termen limită
13.12.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129537

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 547.260 RON Adjudecat: 547.180 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Incaltaminte 539.920 RON PIETA 539.920 RON
2 Curele 7.340 RON PIETA 7.260 RON ↓1,1%

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PIETA SRL CUI RO 6582480

Valoare atribuită

547.180 RON

din 547.260 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.