Atribuită Anunț de participare

Rafturi metalice pentru arhiva

Număr anunț
SCN1096409
Autoritate contractantă
Directia Generala de Protectie Interna (CUI 36755310)
Furnizor / câștigător
FREYA EUROPARTS S.R.L. (CUI 24329966)
Cod CPV
39152000-2 · Rafturi mobile (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
250.000 RON
Valoare atribuită
274.799,60 RON
Data publicării
04.11.2021 09:21
Anunț de atribuire
SCNA1063666
Termen limită
16.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129552

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

274.799,60 RON

din 250.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.