Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 7,7% sub estimat

„Calculatoare şi laptopuri: Lot 1 - Calculatoare, Lot 2 - Laptopuri”

Număr anunț
SCN1096570
Autoritate contractantă
JUDETUL TELEORMAN (CUI 4652686)
Furnizor / câștigător
CHROME COMPUTERS SRL (CUI 6639497)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225.111 RON
Valoare atribuită
207.740,80 RON 7,7% sub estimat
Data publicării
05.11.2021 16:39
Anunț de atribuire
SCNA1065157
Termen limită
22.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129977

Documente

Documentația de atribuire

Loturi (2)

Estimat: 225.111 RON Adjudecat: 207.740,80 RON
LotObiectEstimatCâștigătorAdjudecat
1 Calculatoare 154.810 RON CHROME COMPUTERS S.R.L. 137.440 RON ↓11,2%
2 Laptopuri 70.301 RON UNION CO S.R.L. 70.300,80 RON

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
CHROME COMPUTERS SRL CUI RO 6639497
Oferta 2 Câștigător Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

207.740,80 RON

din 225.111 RON estimat 7,7%

Adjudecat la 92,3% din estimat · economie 17.370,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.