Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 7,3% sub estimat
”Achiziție Echipamente și aplicații informatice”
- Număr anunț
- CN1036512
- Autoritate contractantă
- Municipiul Satu Mare (CUI 4038806)
- Furnizor / câștigător
- NOLIMITS TECHNOLOGIES SRL (CUI 5014937)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 585.748,25 RON
- Valoare atribuită
- 542.971,70 RON 7,3% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2021 15:00
- Anunț de atribuire
- CAN1074639
- Termen limită
- 11.01.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2021/S 216-568001
- Documentație de atribuire
- DF1129328
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
NOLIMITS TECHNOLOGIES SRL CUI RO 5014937
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Valoare atribuită
542.971,70 RON
din 585.748,25 RON estimat
7,3%
Adjudecat la 92,7% din estimat · economie 42.776,55 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.