Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,5% sub estimat
”Creșterea capacității de gestionare a crizei cauzată de virusul COVID – 19 prin dotarea cu aparatură medicală a SPITALULUI ORĂȘENESC MIOVENI- LOT 1"
- Număr anunț
- CN1036591
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
- Furnizor / câștigător
- INFOMED FLUIDS SRL (CUI 16674718)
- Cod CPV
- 33100000-1 · Echipamente medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 237.259,12 RON
- Valoare atribuită
- 236.000 RON 0,5% sub estimat
- Data publicării
- 05.11.2021 10:30
- Anunț de atribuire
- CAN1074652
- Termen limită
- 26.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1129712
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
INFOMED FLUIDS SRL CUI RO 16674718
Valoare atribuită
236.000 RON
din 237.259,12 RON estimat
0,5%
Adjudecat la 99,5% din estimat · economie 1.259,12 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.