Atribuită
Anunț de participare
REACTIVI si MATERIALE SANITARE COMPATIBILE CU ANALIZORUL BIOCHIMIC BS 240 PRO SI SERVICII DE REPARARE SI DE INTRETINERE A ECHIPAMENTULUI MEDICAL
- Număr anunț
- CN1042731
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02497 PITESTI (CUI 4318016)
- Furnizor / câștigător
- BIVARIA GRUP SRL (CUI 13833576)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 103.900 RON
- Valoare atribuită
- 174.460 RON
- Data publicării
- 16.05.2022 10:47
- Anunț de atribuire
- CAN1082741
- Termen limită
- 15.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1147153
Documente
Documentația de atribuire
- 5. Formulare LICITATIE DESCHISA.doc
- Caiet de Sarcini.pdf.p7s
- Clauze Contractuale.pdf.p7s
- FisaDate_DF1147153.pdf
- Instructiuni pentru ofertanti.pdf.p7s
- Modele Formulare.pdf.p7s
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
BIVARIA GRUP SRL CUI RO 13833576
Valoare atribuită
174.460 RON
din 103.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro