Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 0,8% sub estimat

Contract de furnizare echipamente A4 și A3 monocrom și color pentru DGRFP-Iasi, pe loturi

Număr anunț
CN1042752
Autoritate contractantă
Directia Generala Regionala a Finantelor Publice Iasi (CUI 4540186)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
813.445 RON
Valoare atribuită
806.725 RON 0,8% sub estimat
Data publicării
19.05.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1083563
Termen limită
23.06.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 098-268349
Documentație de atribuire
DF1147326

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
UNION CO SRL CUI RO 16591086
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
SMART CHOICE SRL CUI RO 17491492

Valoare atribuită

806.725 RON

din 813.445 RON estimat 0,8%

Adjudecat la 99,2% din estimat · economie 6.720 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.