Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 21,3% sub estimat

“Intocmire Expertiza tehnica si DALI sectoare de drum DN 14 km 8+470-8+530, km 9+000-9+500 , km 10+000-10+060, 11+000-11+250” - DRDP Brasov

Număr anunț
SCN1096622
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA DE ADMINISTRARE A INFRASTRUCTURII RUTIERE S.A. (CUI 16054368)
Furnizor / câștigător
TQM MANAGEMENT SRL (CUI 28397610)
Cod CPV
71322500-6 · Servicii de proiectare tehnica pentru infrastructura de transport (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
190.353,28 RON
Valoare atribuită
149.832 RON 21,3% sub estimat
Data publicării
08.11.2021 09:51
Anunț de atribuire
SCNA1065586
Termen limită
23.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1124003

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 3 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
RUTIER-CONEX XXI SRL CUI RO 10402889

Valoare atribuită

149.832 RON

din 190.353,28 RON estimat 21,3%

Adjudecat la 78,7% din estimat · economie 40.521,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.