Atribuită
Anunț de participare
ACHIZITIE UTILAJE INTRETINERE ZONE DE PESCUIT IN ZONA PESCAREASCA GIUVARASTI
- Număr anunț
- SCN1096599
- Autoritate contractantă
- COMUNA GIUVARASTI (PRIMARIA COMUNEI GIUVARASTI) (CUI 5148343)
- Furnizor / câștigător
- CRISMONI GENERAL COM SRL (CUI 8398905)
- Cod CPV
- 16700000-2 · Tractoare (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 275.642,30 RON
- Valoare atribuită
- 275.600 RON
- Data publicării
- 08.11.2021 08:45
- Anunț de atribuire
- SCNA1069404
- Termen limită
- 22.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1129862
Documente
Documentația de atribuire
- Caiet de sarciniSE.pdf
- Clauze contractualeSE.pdf
- Dispozitie comisie evaluareSE.pdf
- FisaDate_DF1129862.pdf
- Fisa dateSE.pdf
- FormulareSE.pdf
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
CRISMONI GENERAL COM SRL CUI RO 8398905
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TOPAUTO COM SA CUI RO 8440619
Valoare atribuită
275.600 RON
din 275.642,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro