Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 17,2% sub estimat
Elaborare expertiză tehnică, audit energetic și Documentație de Avizare Lucrări de Intervenții(DALI) pentru obiectivul de investiții: ”Îmbunătățirea eficienței energetice a clădirilor publice-Piața Centrală, nr. 6, municipiului Bistrița”
- Număr anunț
- SCN1096589
- Autoritate contractantă
- Municipiul Bistrita (CUI 4347569)
- Furnizor / câștigător
- ARTEHNIS SRL (CUI 18287343)
- Cod CPV
- 71241000-9 · Studii de fezabilitate, servicii de consultanta, analize (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137.257,33 RON
- Valoare atribuită
- 113.650,69 RON 17,2% sub estimat
- Data publicării
- 08.11.2021 08:19
- Anunț de atribuire
- SCNA1064552
- Termen limită
- 25.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1129869
Documente
Documentația de atribuire
- CAIET DE SARCINI-signed.pdf
- Certificat de Urbanism si Reglementari specifice-signed.pdf
- Documente model -FORMULARE.doc.p7s
- FisaDate_DF1129869.pdf
- MODEL de Contract de servicii.doc.p7s
- Tema de proiectare-signed.pdf
DUAE
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ARTEHNIS SRL CUI 18287343
Subcontractanți 4
ACA ZOORK PROJECT CUI 37836928
BLUEPRINT PROJECTS SRL CUI 35701746
NORTH-BEST SRL CUI RO 13888300
SERVCAD-EXPERT SRL CUI 35819491
Valoare atribuită
113.650,69 RON
din 137.257,33 RON estimat
17,2%
Adjudecat la 82,8% din estimat · economie 23.606,64 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.