Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 12,6% sub estimat

,,Reabilitarea blocului de locuințe sociale – Bl. C3 din Municipiul Zalău”

Număr anunț
SCN1096588
Autoritate contractantă
PRIMARIA MUNICIPIULUI ZALAU (CUI 4291786)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.408.995,77 RON
Valoare atribuită
2.105.159,47 RON 12,6% sub estimat
Data publicării
08.11.2021 08:18
Anunț de atribuire
SCNA1069629
Termen limită
25.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129928

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 4 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
BUMB COMPANY SRL CUI 21880269
Terți susținători 1
AMADCON 21 SRL CUI 35995790
Subcontractanți 2
STEVE IMPEX SRL CUI RO 5646739
Oferta 3 Individuala
Ofertant lider
LOTUS SRL CUI RO 679174
Încă 1 ofertă

Vezi toți ofertanții — asociați, terți, subcontractanți — grupați pe oferte, + profilul fiecărei companii. Cu Cont Pro.

Deblochează cu Pro

Valoare atribuită

2.105.159,47 RON

din 2.408.995,77 RON estimat 12,6%

Adjudecat la 87,4% din estimat · economie 303.836,30 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.