Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 17,8% sub estimat

FURNIZARE DE CARBURANȚI (BENZINĂ ȘI MOTORINĂ) PE BAZĂ DE CARDURI LA SC ADP SA ORADEA

Număr anunț
SCN1096581
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA DOMENIULUI PUBLIC SA (CUI RO7997507)
Furnizor / câștigător
OMV PETROM MARKETING SRL (CUI 11201891)
Cod CPV
09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
440.000 RON
Valoare atribuită
361.900 RON 17,8% sub estimat
Data publicării
08.11.2021 07:45
Anunț de atribuire
SCNA1062211
Termen limită
19.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1129851

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

361.900 RON

din 440.000 RON estimat 17,8%

Adjudecat la 82,3% din estimat · economie 78.100 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.