Atribuită Anunț de participare

Achizitie microbuz transport persoane

Număr anunț
SCN1096845
Autoritate contractantă
COMUNA MARASU (CUI 4342685)
Furnizor / câștigător
PACIFIC TUR SRL (CUI 15712368)
Cod CPV
34120000-4 · Autovehicule pentru transportul a 10 sau mai multe persoane (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
277.310 RON
Valoare atribuită
277.310 RON
Data publicării
10.11.2021 19:46
Anunț de atribuire
SCNA1063342
Termen limită
24.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1130336

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
PACIFIC TUR SRL CUI RO 15712368

Valoare atribuită

277.310 RON

din 277.310 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.