Atribuită Anunț de participare

Rx Digital Grafie-Scopie+Pacs

Număr anunț
SCN1096812
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA DEVA (CUI 4374385)
Furnizor / câștigător
PROTON IMPEX 2000 S.R.L. (CUI 9000578)
Cod CPV
33111600-7 · Aparate de radiografie (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630.252,10 RON
Valoare atribuită
630.200 RON
Data publicării
10.11.2021 12:11
Anunț de atribuire
SCNA1063761
Termen limită
19.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1130241

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
Subcontractanți 1
PIXELDATA SRL CUI RO 16381432

Valoare atribuită

630.200 RON

din 630.252,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.