Atribuită
Anunț de participare
LENJERIE UF /PAPUCI UF
- Număr anunț
- SCN1096915
- Autoritate contractantă
- Ministerul Apararii - U.M 02175 Constanta (CUI 4301383)
- Furnizor / câștigător
- OVAVINCI S.R.L. (CUI 31886668)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 48.618 RON
- Valoare atribuită
- 52.734 RON
- Data publicării
- 11.11.2021 15:06
- Anunț de atribuire
- SCNA1063289
- Termen limită
- 22.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1130448
Documente
Documentația de atribuire
Loturi (2)
Adjudecat: 52.734 RON
| Lot | Obiect | Estimat | Câștigător | Adjudecat |
|---|---|---|---|---|
| 1 | lenjerie pat UF | — | OVAVINCI SRL 2 contracte | 52.734 RON |
| OVAVINCI SRL · contract A4-3646 · 16.12.2021 | 47.940 RON | |||
| OVAVINCI SRL · contract A4-377 · 28.01.2022 | 4.794 RON | |||
| 2 | PAPUCI UNICA FOLOSINTA | — | Anulat | — |
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OVAVINCI S.R.L. CUI RO 31886668
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ALISON HAYES (ROMÂNIA) SRL CUI RO5222849
Valoare atribuită
52.734 RON
din 48.618 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro