Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 2,9% sub estimat
Autovehicule
- Număr anunț
- SCN1096900
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA REZERVATIEI BIOSFEREI DELTA DUNARII (CUI 3722040)
- Furnizor / câștigător
- VALBERTO SRL (CUI 13639708)
- Cod CPV
- 34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 288.235,29 RON
- Valoare atribuită
- 280.000 RON 2,9% sub estimat
- Data publicării
- 11.11.2021 12:33
- Anunț de atribuire
- SCNA1064867
- Termen limită
- 25.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1130278
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
VALBERTO SRL CUI RO 13639708
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
SSANGRO CARS SRL CUI 38044373
Valoare atribuită
280.000 RON
din 288.235,29 RON estimat
2,9%
Adjudecat la 97,1% din estimat · economie 8.235,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.