Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat
COMPUTERE ( 1 buc. stație grafica ți 3 buc. laptop) pentru MNIT
- Număr anunț
- SCN1096875
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Istorie a Transilvaniei (CUI 4722536)
- Furnizor / câștigător
- ATEX COMPUTER SRL (CUI 2885022)
- Cod CPV
- 30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 107.217 RON
- Valoare atribuită
- 105.304 RON 1,8% sub estimat
- Data publicării
- 11.11.2021 09:20
- Anunț de atribuire
- SCNA1063305
- Termen limită
- 26.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1130298
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
ATEX COMPUTER SRL CUI RO 2885022
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
2NET COMPUTER SRL CUI RO 8586712
Valoare atribuită
105.304 RON
din 107.217 RON estimat
1,8%
Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 1.913 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.