Atribuită
Anunț de participare
Sistem de tomografie în coerență optică (OCT) non-contact cu accesorii
- Număr anunț
- SCN1096865
- Autoritate contractantă
- INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE-DEZVOLTARE PENTRU OPTOELECTRONICA - INOE 2000 (CUI RO9113623)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI 15595373)
- Cod CPV
- 38600000-1 · Instrumente optice (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 410.924 RON
- Valoare atribuită
- 410.924 RON
- Data publicării
- 11.11.2021 08:57
- Anunț de atribuire
- SCNA1062368
- Termen limită
- 18.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1130329
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
APEL LASER SRL CUI RO 15595373
Valoare atribuită
410.924 RON
din 410.924 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro