Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 15,7% sub estimat

Contract furnizare sistem de asigurare a energiei electrice (UPS)

Număr anunț
SCN1097035
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
Furnizor / câștigător
DATACOR SRL (CUI 14731272)
Cod CPV
31682530-4 · Surse de alimentare electrica (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
588.235,29 RON
Valoare atribuită
495.626,34 RON 15,7% sub estimat
Data publicării
12.11.2021 15:53
Anunț de atribuire
SCNA1063932
Termen limită
24.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1130547

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DATACOR SRL CUI RO14731272
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

495.626,34 RON

din 588.235,29 RON estimat 15,7%

Adjudecat la 84,3% din estimat · economie 92.608,95 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.