Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 34,5% sub estimat

Contract furnizare grup electrogen

Număr anunț
SCN1097034
Autoritate contractantă
SCOALA SUPERIOARA DE AVIATIE CIVILA (CUI RO11534322)
Furnizor / câștigător
DATACOR SRL (CUI 14731272)
Cod CPV
31121000-0 · Grupuri electrogene (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504.201,68 RON
Valoare atribuită
330.000,64 RON 34,5% sub estimat
Data publicării
12.11.2021 15:46
Anunț de atribuire
SCNA1066701
Termen limită
23.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1130532

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider
DATACOR SRL CUI RO14731272
Terți susținători 1
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

330.000,64 RON

din 504.201,68 RON estimat 34,5%

Adjudecat la 65,5% din estimat · economie 174.201,04 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.