Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 1,8% sub estimat

Achizitie "Autoturisme - 4x4 - 8 buc."

Număr anunț
SCN1097023
Autoritate contractantă
APA CANAL 2000 S.A. (CUI RO13009001)
Furnizor / câștigător
DAPEROM GRUP AUTO SRL (CUI 7792870)
Cod CPV
34110000-1 · Autoturisme (Rev.2)
Tip contract
Furnizare
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
679.920 RON
Valoare atribuită
667.563,16 RON 1,8% sub estimat
Data publicării
12.11.2021 14:52
Anunț de atribuire
SCNA1063421
Termen limită
24.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1130567

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

667.563,16 RON

din 679.920 RON estimat 1,8%

Adjudecat la 98,2% din estimat · economie 12.356,84 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.