Anulată Anunț de participare

Proiectare/Elaborare documentatie de avizare a lucrarilor de investitii si documentatie PT, estimare costuri

Număr anunț
SCN1097002
Autoritate contractantă
ADMINISTRATIA NATIONALA DE METEOROLOGIE RA (CUI RO11672708)
Cod CPV
71242000-6 · Pregatire de proiecte si proiectare, estimare a costurilor (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Anulată
Autoritatea a anulat procedura.
Tip procedură
Procedura simplificata
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
357.985 RON
Data publicării
12.11.2021 11:25
Termen limită
22.11.2021 15:00
Documentație de atribuire
DF1130300

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 2 oferte

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider
GRAPHIC STUDIO SRL CUI RO10124626
Oferta 2 Individuala
Ofertant lider
GRAPHIC STUDIO SRL CUI RO10124626

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.