Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 0,9% sub estimat
Furnizare uniforme serviciu ( uniforme de lucru, incaltaminte) - DS Alba
- Număr anunț
- CN1042862
- Autoritate contractantă
- REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
- Cod CPV
- 18110000-3 · Imbracaminte de uz profesional (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 837.433 RON
- Valoare atribuită
- 830.125 RON 0,9% sub estimat
- Data publicării
- 21.05.2022 13:00
- Anunț de atribuire
- CAN1083664
- Termen limită
- 20.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 100-276118
- Documentație de atribuire
- DF1147625
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
BOCANCI.COM S.R.L. CUI RO43675710
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ORIZO-SPORT SRL CUI RO 7964909
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
PIETA SRL CUI RO 6582480
Valoare atribuită
830.125 RON
din 837.433 RON estimat
0,9%
Adjudecat la 99,1% din estimat · economie 7.308 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.