Atribuită
Anunț de participare
FURNIZAREA ŞI MONTAREA DE SUPRAFEŢE SINTETICE PENTRU TERENURILE DE SPORT DIN MUNICIPIUL BRAŞOV
- Număr anunț
- CN1042979
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- SPORT ARENA SRL (CUI 15865124)
- Cod CPV
- 39293400-6 · Gazon artificial (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.249.684,68 RON
- Valoare atribuită
- 3.248.220 RON
- Data publicării
- 25.05.2022 11:01
- Anunț de atribuire
- CAN1098261
- Termen limită
- 27.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 102-282684
- Documentație de atribuire
- DF1147883
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA 1 .pdf.p7s
- caiet de sarcini final 1 .pdf.p7s
- FisaDate_DF1147883.pdf
- MODEL CONTRACT FURNIZARE .pdf.p7s
- SECTIUNEA FORMULARE .doc.p7s
DUAE
Participanți · 4 oferte
Oferta 1
Câștigător Asociere
Ofertant lider
SPORT ARENA SRL CUI RO 15865124
Asociați 1
CLAROM TRANS SRL CUI RO19256531
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
ATLAS SPORT SRL CUI 31806715
Oferta 3
Individuala
Ofertant lider
ADRU SOLUTION SRL CUI RO 23431347
Valoare atribuită
3.248.220 RON
din 3.249.684,68 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro