Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 12,2% sub estimat
MODERNIZAREA ŞI EXTINDEREA SISTEMULUI DE ILUMINAT PUBLIC DIN MUNICIPIUL BRAŞOV - ETAPA A III-A
- Număr anunț
- CN1042980
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BRASOV (CUI 4384206)
- Furnizor / câștigător
- FLASH LIGHTING SERVICES SA (CUI 13845929)
- Cod CPV
- 45310000-3 · Lucrari de instalatii electrice (Rev.2)
- Tip contract
- Lucrari
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.454.889,40 RON
- Valoare atribuită
- 10.936.454,03 RON 12,2% sub estimat
- Data publicării
- 23.05.2022 08:46
- Anunț de atribuire
- CAN1103684
- Termen limită
- 30.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1147886
Documente
Documentația de atribuire
- Anexa 2 - Fise tehnice.pdf.p7s
- Anexa 3 - situatie martor de calcul.pdf.p7s
- Anexa 4 Devize lucrari.pdf.p7s
- CAIET DE SARCINI.pdf.p7s
- FisaDate_DF1147886.pdf
- MODEL CONTRACT MODERNIZARE ILUMINAT III.pdf.p7s
- Plansa Berzei.pdf.p7s
- Plansa Blocuri Molidului.pdf.p7s
- Plansa Bradetului.pdf.p7s
- Plansa Caliman.pdf.p7s
- Plansa Camil Petrescu.pdf.p7s
- Plansa Capra Neagra, Cavalului.pdf.p7s
- Plansa Carpatilor 1.pdf.p7s
- Plansa Carpatilor 2.pdf.p7s
- Plansa Cartier Carpatilor.pdf.p7s
- Plansa Cercelusului.pdf.p7s
- Plansa Cimitir Sprenghi.pdf.p7s
- Plansa Cioplea.pdf.p7s
- Plansa Cornisei.pdf.p7s
- Plansa Costila.pdf.p7s
- Plansa Dascalu Costea.pdf.p7s
- Plansa Defileului.pdf.p7s
- Plansa Drumul de SE.pdf.p7s
- Plansa Garofitei.pdf.p7s
- Plansa Lanii.pdf.p7s
- Plansa Lemnarilor.pdf.p7s
- Plansa Lotusului.pdf.p7s
- Plansa Morarului, Fluierasului, Orghidan.pdf.p7s
- Plansa Muslea, Rommer, Lecca, Braniste.pdf.p7s
- Plansa Nicovalei 33.pdf.p7s
- Plansa Nicovalei 42-92.pdf.p7s
- Plansa Paraul Rece.pdf.p7s
- Plansa Parcul Verde.pdf.p7s
- Plansa Salciei.pdf.p7s
- Plansa Sitarului.pdf.p7s
- Plansa Surlasului.pdf.p7s
- Plansa Tismana, Plugarilor.pdf.p7s
- Plansa Zizinului.pdf.p7s
- Sectiunea formulare.doc.p7s
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
FLASH LIGHTING SERVICES SA CUI RO 13845929
Subcontractanți 1
VRD PROIECT INVEST SRL CUI RO15792480
Oferta 2
Asociere
Ofertant lider
URBIOLED SRL CUI 32614831
Asociați 1
CONSORZIO STABILE EBG GROUP CUI 03648421208
Subcontractanți 1
ARHINGGAL PROJECTS S.R.L. CUI 39735032
Valoare atribuită
10.936.454,03 RON
din 12.454.889,40 RON estimat
12,2%
Adjudecat la 87,8% din estimat · economie 1.518.435,37 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.