Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 49,7% sub estimat
Servicii de asigurare RCA a autovehiculelor ce compun parcul auto al I.P.J. Brasov 2022
- Număr anunț
- SCN1097140
- Autoritate contractantă
- Inspectoratul de Politie al Judetului Brasov (CUI 4383979)
- Furnizor / câștigător
- OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. (CUI 14360018)
- Cod CPV
- 66516100-1 · Servicii de asigurare de raspundere civila auto (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Procedura simplificatacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 420.168 RON
- Valoare atribuită
- 211.358 RON 49,7% sub estimat
- Data publicării
- 15.11.2021 15:41
- Anunț de atribuire
- SCNA1069383
- Termen limită
- 22.11.2021 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1130737
Documente
Documentația de atribuire
- Acord cadru-semnat.PDF.p7m
- Caiet de Sarcini RCA 2022 si anexa nr.1-semnat.pdf.p7m
- Contract subsecvent - model-semnat.PDF.p7m
- Declaratie pe proprie raspundere-semnat.PDF.p7m
- FisaDate_DF1130737.pdf
- Formulare-semnat.PDF.p7m
DUAE
Participanți · 2 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
OMNIASIG VIENNA INSURANCE GROUP S.A. CUI 14360018
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
FAST BROKERS - BROKER DE ASIGURARE CUI 14785760
Valoare atribuită
211.358 RON
din 420.168 RON estimat
49,7%
Adjudecat la 50,3% din estimat · economie 208.810 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.