Atribuită Anunț de participare

Intretinere si reparatii curente fantani arteziene, cismele si flacari comemorative din municipiul Cluj Napoca, inclusiv montare cismele pe locatii noi

Număr anunț
CN1043014
Autoritate contractantă
Municipiul Cluj-Napoca (CUI 4305857)
Cod CPV
45332000-3 · Lucrari de instalatii de apa si canalizare si de conducte de evacuare (Rev.2)
Tip contract
Lucrari
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.615.156,72 RON
Valoare atribuită
1.615.150,41 RON
Data publicării
23.05.2022 14:59
Anunț de atribuire
CAN1083504
Termen limită
24.06.2022 15:00
Documentație de atribuire
DF1147573

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Individuala
Ofertant lider

Valoare atribuită

1.615.150,41 RON

din 1.615.156,72 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.