Atribuită
Anunț de participare adjudecat cu 24,3% sub estimat
ACHIZITIE SISTEM INFORMATIC PRECURSORI
- Număr anunț
- CN1042959
- Autoritate contractantă
- Agentia Nationala Antidrog (CUI 28652497)
- Furnizor / câștigător
- HOLISTION SOFTWARE CONSULTING S.R.L. (CUI 37343024)
- Cod CPV
- 72212900-8 · Diverse servicii de dezvoltare de software si sisteme informatice (Rev.2)
- Tip contract
- Servicii
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.318.235,29 RON
- Valoare atribuită
- 997.550 RON 24,3% sub estimat
- Data publicării
- 22.05.2022 19:00
- Anunț de atribuire
- CAN1090762
- Termen limită
- 29.06.2022 15:00
- Număr TED (JOUE)
- 2022/S 101-280202
- Documentație de atribuire
- DF1147930
Documente
Documentația de atribuire
- ANEXA NR. 1 (COMPONENTA EXTERNA)- CAIET DE SARCINI SISTEM INFORMATIC PRECURSORI-signed.pdf
- ANEXA NR. 2 (COMPONENTA INTERNA) - CAIET DE SARCINI SISTEM INFROMATIC PRECURSORI-signed.pdf
- ANEXA NR. 3 (EXEMPLE RAPOARTE) - CAIET DE SARCINI SISTEM INFORMATIC PRECURSORI-signed.pdf
- ANEXA NR. 4 (CERINTE PRIVIND EXPERTII) - CAITE DE SARCINI SISTEM INFORMATIC PRECURSORI-signed.pdf
- CAIET DE SARCINI SISTEM INFORMATIC PRECURSORI-signed.pdf
- FisaDate_DF1147930.pdf
- Formulare si modele Sistem informatic precursori.doc.p7s
- Formularul nr. 6 - Matrice de conformitate sistem informatic.docx.p7s
- PROIECT (MODEL) CONTRACT DE ACHIZITIE PUBLICA-signed.pdf
Participanți · 3 oferte
Oferta 1
Câștigător Individuala
Ofertant lider
HOLISTION SOFTWARE CONSULTING S.R.L. CUI 37343024
Oferta 2
Individuala
Ofertant lider
TECHNOLOGY SYSTEMS AND SERVICES INTERNATIONAL S.R.L. CUI RO 29451076
Oferta 3
Asociere
Ofertant lider
POWER NET CONSULTING SRL CUI RO 11864363
Asociați 1
ADVANCED TECHNOLOGY SYSTEMS SRL CUI RO 2649587
Valoare atribuită
997.550 RON
din 1.318.235,29 RON estimat
24,3%
Adjudecat la 75,7% din estimat · economie 320.685,29 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.