Atribuită Anunț de participare adjudecat cu 27,2% sub estimat

Servicii de verificare DTAC -POE si PT - Proiect Tehnic de Executie PT + DDE pentru obiectivul de investitie „Reconversia funcțională a zonei Lacului Chereteu” Componenta 1 POAT/OS1.1/ Intarirea capacitatii beneficiarilor de a pregati si implementa proiecte finantate din FESI de a pregati si implementa proiecte/AP 1/Plan proiecte 2020-Ghid 5D in cadrul proiectului „Sprijin la nivelul Regiunii

Număr anunț
CN1042927
Autoritate contractantă
Municipiul Blaj (CUI RO4563007)
Furnizor / câștigător
MRD INSTAL SRL (CUI 33542369)
Cod CPV
71328000-3 · Servicii de verificare a proiectelor de structuri portante (Rev.2)
Tip contract
Servicii
Stare
Atribuită
Contractul a fost atribuit.
Tip procedură
Licitatie deschisa
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.282 RON
Valoare atribuită
49.000 RON 27,2% sub estimat
Data publicării
22.05.2022 13:00
Anunț de atribuire
CAN1087905
Termen limită
23.06.2022 15:00
Număr TED (JOUE)
2022/S 101-280116
Documentație de atribuire
DF1147327

Documente

Documentația de atribuire

Participanți · 1 ofertă

Oferta 1 Câștigător Asociere
Ofertant lider
MRD INSTAL SRL CUI RO33542369
Asociați 1

Valoare atribuită

49.000 RON

din 67.282 RON estimat 27,2%

Adjudecat la 72,8% din estimat · economie 18.282 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.