Atribuită
Anunț de participare
Contract de furnizare echipament medical
- Număr anunț
- CN1042915
- Autoritate contractantă
- PENITENCIAR SPITAL DEJ (CUI 9709368)
- Cod CPV
- 33162100-4 · Dispozitive pentru blocul operator (Rev.2)
- Tip contract
- Furnizare
- Stare
- AtribuităContractul a fost atribuit.
- Tip procedură
- Licitatie deschisacum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 507.563 RON
- Valoare atribuită
- 507.500 RON
- Data publicării
- 20.05.2022 09:38
- Anunț de atribuire
- CAN1083861
- Termen limită
- 22.06.2022 15:00
- Documentație de atribuire
- DF1147797
Documente
Documentația de atribuire
Participanți · 1 ofertă
Oferta 1
Individuala
Ofertant lider
KARL STORZ ENDOSCOPIA ROMANIA SRL CUI RO 22505268
Valoare atribuită
507.500 RON
din 507.563 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro